Strona główna1 » O MARCE

O MARCE

Sylwetka projektantki 

Zamiłowanie do projektowania towarzyszyło mi odkąd pamiętam. Jest dla mnie wielkim wyzwaniem a zarazem wewnętrznym spełnieniem jak również sposobem na samorealizację, wyrażeniem siebie, swoich myśli i pragnień. Jest to świat nie odkrytych możliwości, który mnie fascynuje i intryguje. Inspiracje odnajduje w otoczeniu, architekturze, designie oraz w sztuce.
Projektowanie jest czymś niezwykłym , urzeczywistnieniem marzeń , ucieczką od realnego świata i dla mnie jest to niezwykle pasjonujący moment.

W 2006 roku ukończyłam Liceum Plastyczne im. Juliana Fałata w Bielsku-Białej na wydziale druk sitowy. Swoją pasję projektowania w dalszym ciagu rozwijałam w Krakowskiej Szkole Artystycznej , którą ukończyłam w 2009 roku. W 2007 roku moim największym sukcesem był udział w finale Warsaw Fashion Street w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów –Oskary Mody.

Brałam również udział w Gali Charytatywnej organizowanej przez firme Coats'' Ogrzej Serce'' , z której pieniądze przeznaczone były na pomoc dla Domów Małego Dziecka. 
W czerwcu 2010 zwyciężyłam w konkursie Perwoll ''Zaprojektuj białą suknie dla Agnieszki Szulim'' zdobywając nagrodę – kurs w Central Saint Martins College of Art.&Design w Londynie.
Oczywiście w dalszym ciągu wykonuję i realizuję swoją pasję.
Na co dzień zajmuję się grafiką .Projekty przygotowuję dla każdego klienta indywidualnie, dbając o innowacyjność i niepowtarzalność.
Do każdego projektu podchodzę z jednakową pasją oraz zaangażowaniem. 

Jednym z moich marzeń było stworzenie własnej marki, którą nazwałam ‘’ La Monique ‘’ a pomysł, który towarzyszył mi od dłuższego czasu to zaprojektowanie luksusowej linii torebek na każdą okazję dla wyjątkowych kobiet ceniących elegancję dopracowaną w każdym szczególe.

Dlatego moje marzenia zaczęłam realizować. Po kilku miesiącach ciężkiej ale przyjemnej pracy moje torebki sygnowane własnym logo    można zobaczyć w butiku on-line :  www.la-monique.com


 
Przejdź do strony głównej
WYKONANIE: Agencja Interaktywna RMBi