Wysyłka:

Wysyłka na terenie Polski : 20 PLN

Wysyłka na terenie UE : 25 EUR

Ceny produktów podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

Zamówiony towar wysyłany jest za pośrednictwem - Poczta Polska.

Formy płatności:

1. Gotówką w przypadku odbioru osobistego w Bielsku-Białej.

2. Przelewem na rachunek bankowy :  mBank 61 1140 2017 0000 4602 0374 3168

3. On-line za pośrednictwem serwisu PayPal.

4. Zakupione produkty wysyłane są w terminie do 7 dni roboczych od zakupu.

Regulamin

"La Monique" sklep działający pod adresem www.la-monique.com, prowadzony jest przez Usługi Marketingowe z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. 13 Zakrętów 47, wpisaną przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: nr.ew. 34901. NIP: 937-109-92-91. Regon: 070853550.

 1. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci Internet.

 2. Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem sieci Internet. W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz zamówienia. Po złożeniu zamówienia do Kupującego zostaje przesłana e-mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do sklepu.

 3. Realizacja zamówienia następuje, gdy do sklepu dotrze od Kupującego e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia.

 4. Czas realizacji zamówienia wynosi odpowiednio:

  -W przypadku płatności przelewem (przedpłata) – 3 dni robocze od dnia zarejestrowania wpływu należnej kwoty na konto sklepu, --W przypadku zamówień indywidualnych termin realizacji wynosi 14 dni roboczych. Jesli termin bedzie dłuzszy projektant  niezwłocznie poinformuje o tym meilowo bądz telefonicznie. 

 5. Po skompletowaniu zamówienia towar zostaje wysłany do Kupującego.

  -Przewidywany czas wysyłki 2-3 dni roboczych.

 6. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy.

 7. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane.

 8. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania się zapasów objętych taką formą sprzedaży.

 9. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

 10. Za zamówione towary Kupujący może zapłacić za pośrednictwem PayPal oraz przelewem bankowym na konto sklepu:

  Monika Zontek , 61114020170000460203743168 

         (w tytule przelewu należy wpisać szczegóły zamówienia : kolor, model torebki, symbol)

         Na życzenie Klienta sklep La monique wystawia Faktury /proszę o podanie w meilu pełnej nazwy firmy oraz pozostałych danych /

 1. Wysyłka. Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem Poczta Polska.

  Koszt dostawy:

  Ceny produktów podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

  Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem Poczta Polska.

  Wysyłka na terenie Polski : 20 PLN

  Wysyłka na terenie UE : 25 EUR

  Formy płatności :

  1. Gotówką w przypadku odbioru osobistego.
  2. Przelewem na rachunek bankowy :

  mBank 61114020170000460203743168

  3. On-line za pośrednictwem serwisu PayPal .

  Do każdej wysyłki dodaję potwierdzenie zakupu, a na życzenie również wystawiamy fakturę VAT.

  Zakupione produkty wysyłane są w terminie do 2-3 dni roboczych od zakupu.

 2. W momencie potwierdzenia przez Kupującego wysłanego przez niego zamówienia dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy SPRZEDAJĄCYM a KUPUJĄCYM. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu. Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964r Kodeks Cywilny (Dz. U. z 1964r. nr 16, poz. 93 z późniejszymi zamianami) oraz w Ustawie z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000r., nr 22, poz. 271 z późniejszymi zmianami).

 3. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim. La Monique http://la-monique.com/ email: boutique@la-monique.com ul. 13 Zakrętów 47 43-300 Bielsko-Biała

 4. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

 5. Informujemy, że dane osobowe podane na formularzu zamówienia w sklepie internetowym „La Monique”, są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy klient naszego sklepu ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.

 6. Zwrot towaru. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny”, klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od dnia odebrania przesyłki.

  Wzór oświadczenia o odstąpieniu stanowi załącznik do niniejszego regulaminu. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie nosi śladów użytkowania,posiada metki, jest kompletny i nie został w żaden sposób zniszczony.

  Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymaną wraz z nim potwierdzeniem zakupu. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru.

  Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 10 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym na adres wskazany w zamówieniu. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

 7. Reklamacje. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres "La Monique" Monika Zontek ul. 13 Zakrętów 47, 43-300 Bielsko-Biała. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego sklep zwraca niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć potwierdzenie zakupu oraz opis przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 10 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary.