Sylwetka projektantki 

Zamiłowanie do projektowania towarzyszyło mi odkąd pamiętam. Jest dla mnie wielkim wyzwaniem a zarazem wewnętrznym spełnieniem jak również sposobem na samorealizację, wyrażeniem siebie, swoich myśli i pragnień. Jest to świat nie odkrytych możliwości, który mnie fascynuje i intryguje.

Inspiracje odnajduje w otoczeniu,architekturze, designie oraz w sztuce.

Projektowanie jest czymś niezwykłym , urzeczywistnieniem marzeń , ucieczką od realnego świata i dla mnie jest to niezwykle pasjonujący moment.

W 2006 roku ukończyłam Liceum Plastyczne im. Juliana Fałata w Bielsku-Białej na wydziale druk sitowy. Swoją pasję projektowania w dalszym ciagu rozwijałam w Krakowskiej Szkole Artystycznej , którą ukończyłam w 2009 roku. W 2007 roku moim największym sukcesem był udział w finale Warsaw Fashion Street w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów –Oskary Mody. Brałam również udział w Gali Charytatywnej organizowanej przez firme Coats'' Ogrzej Serce'' , z której pieniądze przeznaczone były na pomoc dla Domów Małego Dziecka. 
W czerwcu 2010 zwyciężyłam w konkursie Perwoll ''Zaprojektuj białą suknie dla Agnieszki Szulim'' zdobywając nagrodę – kurs w Central Saint Martins College of Art.&Design w Londynie. Oczywiście w dalszym ciągu wykonuję i realizuję swoją pasję.
Na co dzień zajmuję się grafiką .Projekty przygotowuję dla każdego klienta indywidualnie, dbając o innowacyjność i niepowtarzalność. Do każdego projektu podchodzę z jednakową pasją oraz zaangażowaniem. 

Jednym z moich marzeń było stworzenie własnej marki, którą nazwałam ‘’ La Monique ‘’ a pomysł, który towarzyszył mi od dłuższego czasu to zaprojektowanie luksusowej linii torebek na każdą okazję dla wyjątkowych kobiet ceniących elegancję dopracowaną w każdym szczególe.
Dlatego moje marzenia zaczęłam realizować. Po kilku miesiącach ciężkiej ale przyjemnej pracy moje torebki sygnowane własnym logo   można zobaczyć w butiku on-line :  
www.la-monique.com

  to ekskluzywna linia torebek, stworzona dla wymagających kobiet dbających o elegancję i wysmakowany luksus dopracowany w każdym szczególe.
Kolekcje la monique to klasyczne zestawienie prostych i ponadczasowych form, które tworzą torby Big City typu shopper, 
ponadczasowe kuferki Glam City w komfortowych i wygodnych rozmiarach o miękkich strukturach oraz saszetki na rękę i eleganckie kopertówki Glam Night. 

Elementami wyróżniającymi wszystkie kolekcje są rozświetlające dodatki w złotym odcieniu tworzące nietuzinkowe wydanie. Starannie dobrane złote dodatki, składają się z drobnych łańcuszków oraz delikatnych zawieszek sygnowanych firmowym logo.

Połyskujące elementy zostały przełamane akrylowymi brelokami wykonane z wielka precyzją oraz w niektórych kolekcjach skórzanymi frędzlami. Elegancja zawsze uzyskiwana jest poprzez szczegóły. W konsekwencji, zastosowanie drobnych łańcuszków oraz innych elementów

metalowych nadaje wyjątkowego wyglądu i sprawia, że torebki stają się wytworniejsze i temperamentne.Niektóre z projektów danej kolekcji występują w serii limitowanej. To zaledwie kilka egzemplarzy wzoru w określonej kolorystyce, które nigdy się nie powtórzą i dzięki temu

każda Pani posiadająca taki wzór poczuje się wyjątkowo.  Nowoczesna linia i minimalizm w połączeniu ze skórami najwyższej jakości sprawdzą się w każdym stylu i w wielu zestawieniach kolorystycznych. Torebki i akcesoria ''la monique '' to idealne dopełnienie kobiecej garderoby,

które stanowią wyszukany dodatek do wyrażenia indywidualnego stylu.